Dobrý den Kociánko

Hlavní stage

foto-hlavni_stage_stulir-W1200Hlavní stejdž je tradičně vlajkovou lodí Dobrého dne Kociánko. Kotví na travnaté ploše před budovou DEF a slyšitelná je z dálky. Program na ní probíhá za každého počasí, neb je profesionálně zastřešená, bleskuvzdorná a izolovaná. Letošní posádka bude slovenská, brněnská i kociánkovská. Těšte se!

Divadlo

foto-divadlo-W1200

Prkna která znamenají svět. Každý rok vybíráme nejen z brněnských luhů a hájů, které nás oslovují tématem, formou či zaměřením. Hledáme inspiraci! Anička a letadýlko, Aldente, Lužánky, JAMU … prostě dobrá nálada!

Plenér

foto-plener-W1200Plenér je rozkvetlá zámecká zahrada. Je máj, stromy kvetou k lidem. Nechte se unést čarovným zákoutím, kde lítají lidi bez křídel. Hlava, ruce, nohy, uši, oči, pocit… Slova i činy! Dobrosrdečnost kam se podíváš.

Dílny

foto-dilny_stulir-W1200Hudba a sprej! A je nám hej! U Jezírka – přijď se vydovádět. Upusť uzdu fantazii a kreativitě!

Hravé dopoledne

foto-hrave_dopoledne-W1200Hravé dopoledne odstartuje festival lidských hodnot! Helceletka Frikulín a Centrum Kociánka připraví stanoviště na téma lidských hodnot pro všechny. Vděčnost, altruismus, činorodost! Každý bude mít možnost zažít hodnoty na vlastní kůži, hravou formou se jim učit, či si je jen tak užívat. Štědrost – sladkostí a radostí bude pro všechny dost! A tak dále, oběd volá, pohoda a klid!

Jarmark neziskových organizací

foto-jarmark-W1200

Cílem tradiční prezentace neziskových organizací formou „jarmarku neziskovek“ je prohloubení spolupráce, ukázky nových trendů (nejen) v oblasti sociálních služeb, navázání osobního kontaktu mezi uživateli CK a jejich potenciálními zaměstnavateli. Diskuse, poradna a výměna zkušeností. Rádi bychom aby jarmark byl inspirací i pro zaměstnance.

 

Spanilá jízda Kociánky

foto-spanila-W1200Projíždí nekonečně všemi směry. Najdete a potkáte ji všude. Je to duše Kociánky, naši uživatelé, naši zaměstnanci. Zažijte tu jízdu s námi. Stopněte si, svezeme Vás!