Dobrý den Kociánko

Hlavní stage

foto-hlavni_stage_stulir-W1200Hlavní stejdž je tradičně vlajkovou lodí Dobrého dne Kociánko. Kotví na travnaté ploše před budovou DEF a slyšitelná je z dálky. Program na ní probíhá za každého počasí, neb je profesionálně zastřešená, bleskuvzdorná a izolovaná. Letošní posádka se skládá z ostravských Trigon band, domácí brněnskou scénu obhájí kapela nebOJ a HUSTEJ ROCK. A nalodí se taktéž Bratři Orffové z Krnova.

Divadlo

foto-divadlo-W1200

Prkna která znamenají svět. Každý rok vybíráme nejen z brněnských luhů a hájů, které nás oslovují tématem, formou či zaměřením. Hledáme inspiraci! Facka! Ne, tu nedostanete, ale představí se Vám divadlo Facka s Tůdle Nůdle. Potkáte i Golema z DAMÚZY. Chybět nebudou ani studenti Divadelní fakulty JAMU.

Plenér

foto-plener-W1200Plenér je rozkvetlá zámecká zahrada. Je máj, stromy kvetou k lidem. Nechte se unést čarovným zákoutím, kde lítají lidi bez křídel. Hlava, ruce, nohy, uši, oči, pocit… Slova i činy! Krapet sebedůvěry a krása nás zaplaví.

Dílny

foto-dilny_stulir-W1200Připravujeme.

Hravé dopoledne

foto-hrave_dopoledne-W1200Hravé dopoledne odstartuje festival lidských hodnot! DDM Helceletova a Centrum Kociánka připraví stanoviště na téma lidských hodnot pro všechny. Vděčnost, altruismus, činorodost! Každý bude mít možnost zažít hodnoty na vlastní kůži, hravou formou se jim učit, či si je jen tak užívat. Štědrost – sladkostí a radostí bude pro všechny dost! A tak dále, oběd volá, pohoda a klid!

Jarmark neziskových organizací

foto-jarmark-W1200

Cílem tradiční prezentace neziskových organizací formou „jarmarku neziskovek“ je prohloubení spolupráce, ukázky nových trendů (nejen) v oblasti sociálních služeb, navázání osobního kontaktu mezi uživateli CK a jejich potenciálními zaměstnavateli. Diskuse, poradna a výměna zkušeností. Rádi bychom aby jarmark byl inspirací i pro zaměstnance.

 

Spanilá jízda Kociánky

foto-spanila-W1200Projíždí nekonečně všemi směry. Najdete ji na velkém pódiu, v šapito, v plenéru a možná vás cvrnkne do nosu na jarmarku. Spanilá jízda Kociánky je hudba, divadlo, pohyb, tanec nebo výtvarné počiny uživatelů.. Naši zaměstnanci Vás provedou rejem nabízených služeb netradiční formou. Stopněte si, svezeme Vás!