Dobrý den Kociánko

 

Hudba

HLAVNÍ STAGE

14:00 – 14:15 Slavnostní zahájení festivalu

14:15 – 15:00 Trigon Band

15:05 – 15:25 S harmonikou za lidovkou (SJK)

16:30 – 17:15 nebOJ

17:45 – 18:30 – HUSTEJ ROCK

19:15 – 20:00 Bratři Orffové

HŘIŠTĚ U BOROVICE

17:45 – 19:00 písničkáři Petra Göbelová a Šimon Peták

20:00 – 21:00 Afterparty: DJ Martin (SJK)

 

Spanilá jízda Kociánky

10:00 – 16:00

Areál CK

Kulturní program

HLAVNÍ STAGE

15:05 – 15:25 S harmonikou za lidovkou

15:30 – 15:40 Princezna ze mlejna (denní stacionáře U Zvonu)

15:40 – 15:50 „A proč ne“ – Orientální tanec (SŠ F. D. Roosevelta) 

HŘIŠTĚ U BOROVICE

10:05 – 10:15 MŠ – Vystoupení dětí s PAS (MŠ Kociánka)

13:45-14:05 – Marečku, podejte mi pero (Březejc)

15:10 – 15:20 – „A proč ne“ – Brána času, Barevné přátelství (SŠ F .D. Roosevelta)

17:00 – 17:15 – Poupata (DOZP Online)

20:00 – 21:00 Afterparty: DJ Martin

PALOUK

12:30 – 13:00 DRAMka (SJK)

Prezentace služeb

HIPOTERAPIE

10:00 – 12:00 (dle zájmu a možností)

Hipoterapie  – Vyjížďky v kočáře s kobylkou Bárou

 

10:00 – 16:00

Hipoterapie a sociálně terapeutické dílny – Prodejní stánek a Bazárek pro zvířátka

Hipoterapie  – Výtvarné dílničky pro šikovné dětičky

 

Odpoledne

Centrum tvořivé činnosti – malování na obličej

 

U BUDOVY H

10:00 – 16:00

Denní stacionáře U Zvonu – prodejní stánek

Denní stacionáře Duha – Hrátky s plastelínou

Denní stacionáře Kopretina – Kamínky štěstí

 

U BUDOVY C

10:00 – 12:00 a 14:00 – 16:00

DOZP C  výtvarná dílna, malování a zdobení na krk

Sociálně terapeutické dílny – Indiánský koutek – tvořivá práce, podpalík a prodej výrobků

 

U BUDOVY DEF

10:00 – 12:00

Týdenní stacionáře- Zábavné razítkování

Týdenní stacionáře – Veselé kuželky

Týdenní stacionáře – Bublifuk

Týdenní stacionáře – Lovení rybiček

Družina ZŠ Kociánka

– dílničky: fyzikální pokusy, výroba dřevěných hraček

– Výstava žákovských prací

 

ALTÁN U BOROVICE

Březejc – prodej trdelníků a výrobků z Březejce

 

U BOROVICE

Aktivizační centrum B – prodej výrobků a fotografie činnosti aktivizačního centra B

Aktivizační centrum G – Prodej výrobků AC G

Denní stacionáře Slunečnice – Prodej výrobků DS Slunečnice

Sociálně terapeutické dílny – prodej výrobků STD

SŠ F. D. Roosevelta – prodejní stánek

Divadlo

HLAVNÍ STAGE

15:30 – 15:40 Princezna ze mlejna (SJK )

15:40 – 15:50 „A proč ne“ – Orientální tanec (SJK)

PALOUK

12:30 – 13:00 DRAMka (SJK)

13:10 – 13:40 Tatínku, povídej – DIFA JAMU

14:15 – 15:00 Pohádka o Budulínkovi, Byl jednou jeden domeček – DIFA JAMU

16:00 – 16:50 Tůdle Nůdle – divadlo Facka

17:00 – 17:45 Golem – divadlo DAMÚZA

HŘIŠTĚ U BOROVICE

10:05 – 10:15 MŠ – Vystoupení dětí s PAS (SJK)

13:45-14:05 – Marečku, podejte mi pero (SJK)

15:10 – 15:20 – „A proč ne“ – Brána času, Barevné přátelství (SJK)

17:00 – 17:15 – Poupata (SJK)

HIPOTERAPIE

17:00 – 17:45 Malá mrtvá zvířátka – DIFA JAMU

 

 

Dílny

 

HŘIŠTĚ U BOROVICE

10:30 – 11:30 Curling s ParaCENTRUM FENIX

 

JEZÍRKO, PETANQUOVÉ HŘIŠTĚ

14:00 – 18:00  Uměním proti zdím (hudební dílna – petanquové hřiště, rukodělná dílna- jezírko)

Hravé dopoledne

U BUDOVY DEF

9:00 – 12:00 Soutěže a otevřené tvůrčí dílny

Připravil DDM Helceletova

 

Plenér

 

U BUKŮ / před DOMOVEM C

10:00 – 16:00 Slaňování vozíčkářů

 

AREÁL CK

10:00 – 17:00 Deskovkový klub Baliend (areál CK)

 

Celodenní akce

 

  • Jarmark neziskových organizací