Dobrý den Kociánko

Kdo si počká, ten se dočká …
Už Vám to pro letošek pomalu aktualizujeme … stay tuned!

Květy

V květnu vítáme Květy. Jak ty přírodní, tak ty hudební. Brněnská alternativní kapela, která sbírá ceny, úspěchy i v zahraničí, INSPIRUJE se v různých žánrech. A především Vás pohladí po duši u nás na Dobrý den Kociánko. Přijďte s námi strávit příjemný večer obklopeni květy, Květy, květnem a pohodou.

HUSTEJ ROCK

Rocková legenda přímo z Kociánky. Předskokany jim obvykle dělají The Rolling Stones. Mick Jagger je má za vzor – jak pěvecký, tak taneční. Keith Richards kouzlí s kytarou jen díky nim. Charlie Watts zvažuje nákup afrických bubínků. Hustopřísný rockový nářez Vás dostane do varu i na Dobrý den Kociánko. V žádném případě nepropásněte! Stouni approve…

O kapele

Nechte se překvapit...

Inspiraci zatím chytáme a dolaďujeme!

Nechte se překvapit...

Inspiraci zatím chytáme a dolaďujeme!

DJ Martin

Přední kociánkovský dýdžej nám odehrál nejednu diskotéku. Roztančí Vaše boty, bosé nohy, ruky, celé tělo. Pohoda, čilost a spontánnost! Večer u borovice! Namažte si pod koleny, bude to jízda!

TOY MACHINE

představení KRÁL KAREL

Jednou za tisíc let se vody Vltavy rozevřou jako květ růže a vydají z hlubin dávný poklad. Zlatou kolébku, v níž směl být odchován jen ten, kdo přinese naší zemi mír a štěstí. Nyní se narodil malý Václav budoucí král Karel.

Loutková pohádka volně inspirovaná středověkem, dobou králů, životem a dílem Karla IV.

http://toymachine.cz/

Divadlo FACKA

představení ABRAKADABRA

Čarodějnici Hexe už omrzelo kouzlení ve stále stejných pohádkách a tak se rozhodne svůj svět malinko změnit. Abrakadabra! A z Karkulky se stane Popelka, z Vlka žába, z Popelky trpaslík… Nakonec všechny proměny dostihnou i samotnou čarodějnici a ta se octne ve své vlastní Perníkové chaloupce, jenže ejhle – tam už na kořist číhají Jeníček s Mařenkou…

http://www.divadlofacka.cz/

DIFA JAMU

Uměním proti zdím

Nápaditost, tvořivost, vize – a inspirace!
Mladí a nadšení lidé nám ukážou, jak s těmito hodnotami kouzlit a využít je!
Integraci jako vyšitou nám předvedou…jak jinak skrze umění. Pomocí něj totiž bourají předsudky, mantinely a rozdíly.

 

Slaňování vozíčkářů

Kdo má odvahu, bude mít křídla! Rozvaha, klid, mír.

PLENÉR

SPANILÁ JÍZDA KOCIÁNKY

Inspiraci zatím chytáme a dolaďujeme!